لوگو آوای سبز سلامتی شما این جا هستید؟؟! خیلی عالیه، پس بیایید تا با گروه آموزشی آوای سبز سلامتی بیشتر آشتا بشیم. آوای سبز به شما کمک می‌کند تا:

  • بدون گرسنگی کشیدن، لاغر شوید
  • با استفاده از روش‌های نوین، ذهن خود را برنامه ریزی کنید
  • بدون روش های سخت و رژیم های طاقت فرسا، به تناسب اندام برسید
  • و زندگی بهتری را تجربه کنید

 

  من، امیر امیری، مدت بسیار زیادی از زندگی ام را با اضافه وزن سپری کردم و همیشه بسیار حسرت می‌خوردم که اگر من هم لاغر بودم، می‌تونستم لباس‌های خوب و شیک بپوشم، تفریحات بیشتری انجام بدم و … تا مدت‌ها آرزوم این بود که یک روز، من هم مثل دوستانم لاغر شوم و تناسب اندام داشته باشم، راستش را بگویم احساس می‌کردم که هیچ وقت به این آرزوم نمی‌رسم و باید تا آخر عمر با این وزن بسازم.

تا این که مطالعات فراوانی در زمینه لاغری، تناسب اندام و سبک زندگی انجام دادم تا به لطف خدا و همت خودم، توانستم لاغر شوم و مهم‌تر از آن، لاغر بمانم. راحت بگویم، از اونجایی که خودم سختی کشیدم و بسیار در زندگی‌ام حسرت خوردم، با تمام وجود آماده ام تا به دیگران کمک کنم که زندگی بهتری داشته باشند. لاغری = زندگی بهتر

اگه می‌خوای درباره‌ی من بیشتر بدونی، روی لینک زیر کلیک کن.

درباره‌ی امیر امیری

هدف ارزشمند شما چیه؟

شاید یه مقدار کلیشه‌ای به نظر برسه، اما هر کدام از ما انسان‌ها، باید جهان را جای بهتری برای زندگی کردن بکنیم یا برای جهان خودمان، موثر باشیم ( البته اثر مثبت ) و ما در گروه آموزشی آوای سبز سلامتی، به دیگران کمک می‌کنیم تا خودشان، وضعیت بدنشان را انتخاب کنند، چرا که این بدن ما است که تا آخر زندگی، همراه ما می‌ماند. ما این باور را داریم که با این کار، می‌توانیم جهان را جای بهتری بکنیم و می‌توانیم موثر باشیم.

چطوری می‌تونم شما رو بیشتر دنبال کنم؟